Penzion Radost Ubytování Poděbrady
Aktuálně nabízíme:


Cyklistika v Poděbradech

Polabské roviny v okolí Poděbrad nabízí skvělé přírodní podmínky pro jízdu na kole. Jízda podle Labe na kvalitních zpevněných cestách Vás nikdy neomrzí. Po cestě se naskýtají mnohé krásné scenérie, kvůli kterým se cyklisté do Poděbrad často vrací.

Půjčovna kol Radost

V penzionu máme k zapůjčení horská kola leader fox s odpruženou přední vidlicí. Kola jsou k zapůjčení na celý den za 240 Kč. Pro hosty ubytované v penzionu za 190 Kč na celý den. Horská kola lze zapůjčit i na kratší dobu, pak počítáme půjčovné 50 Kč na hodinu.

Výlety na kole snadno dostupné z penzionu Radost

Hosté, kteří se u nás ubytují i s jízdními koly, často vyrážejí na cyklovýlety. Proti proudu Labe se po cyklostezkách dostanete k soutoku Labe a Cidliny. Můžete navštívít vyhlášené Slavníkovské hradiště v Libici nad Cidlinou. Dále pak dojete lužními lesy až do Kolína. V opačném směru, tedy po proudu Labe, dojedete z Poděbrad do Nymburka, kde uvidíte středověké hradby a historické náměstí. Dále po levém břehu můžete dojet do Píst, kde se nachází známá "písečná duna", do Hradištka a Kerska, kde se točily Hrabalovy Slavnosti sněženek, a kde se rozprostírá známá chatová osada. Po pravém břehu můžete pak dojet do Ostré, zde je v Botanicusu "středověká vesnička", kde různí řemeslnící vyrábí zboží středověkým způsobem. Toto místo je vyhledáváno především rodinami s dětmi, ale nejen jimi. Je zde příjemná zahrada s bylinkami a je možné zakoupit zde přírodní kosmetiku. Cyklisté, kteří pokračují dále, pak dojedou až do Lysé nad Labem. Zde je možné navštívít výstaviště, kde se pořádají různé tématické výstavy.

všechna práva vyhrazena 2014 - 2022 © MARO REAL ESTATE, s.r.o.