Penzion Radost Ubytování Poděbrady
Aktuálně nabízíme:


Všechny pokoje v penzionu Radost jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout). V ceně ubytování jsou ručníky, šampon, mýdlo, toaletní papír, ložní povlečení. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou LED TV značky Sencor s příjmem rozhlasu a digitálního pozemního televizního vysílání. Apartmány a pokoje Superior mají navíc Smart TV se satelitním příjmem připojenou k internetu. WiFi internet je k dispozici jak v pokojích, tak i ve všech prostorách penzionu. Pokoje mají dubové parkety, patričný počet kvalitních postelí. Šatní skřín a stolek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Úklid pokojů probíhá každý den. Výměna lužkovin při delších pobytech každých 14 dní, pokud není domluveno jinak.

Pokoje rozlišujeme na Apartmány, typ Superior a typ Basic. Apartmány jsou největší ubytovací jednotkou, tvoří je buď jedna místnost vybavená kuchyňským koutem (cca 30 m2) nebo samostatná ložnice a obývací pokoj vybavený kuchyňským koutem a pohovkou s možností přistýlky (cca 45 m2). Postele na apartmánech mají pohodlný rozměr 180 x 200 cm. Pokoje Superior jsou především větší než pokoje basic. Rozloha pokoje je cca 24 m2. Je zde manželská postel, pohovka s možností využití jako přistýlky nebo křesílko, a minilednice. Pokoje typu Basic jsou menší, rozloha je cca 14 m2. Tyto pokoje mají oddělená lužka nebo manželskou postel. Není zde pohovka a minilednice. Manželské postele na pokojích Superior a basic mají rozměr 160 x 200 cm. Samostatná lůžka na pokojích Basic pak 80 x 200 cm.

Pokoj Velikost Přistýlka Výtah Výhled Televize Lednice
jednolůžkový - Typ Basic 14 m2 ne ano město ano DTV ano
dvoulůžkový - Typ Basic 14 m2 ne ano park ano DTV ne
dvoulůžkový - Typ Superior 24 m2 ano ano park/město ano SAT smart TV ano
byt 1 kk - apartmá 30 m2 ano ano město ano SAT smart TV ano
byt 2 kk - apartmá 45 m2 ano ano park ano SAT smart TV ano
byt 2 kk - apartmá s balkonem 45 m2 ano ne park/město ano SAT smart TV ano
.
všechna práva vyhrazena 2014 - 2022 © MARO REAL ESTATE, s.r.o.
Penzion RADOST najdete také na ubytovacích portálech ČESKÉ UBYTOVÁNÍ.cz, HotelyPenziony.cz a Ubytování Nymburk. Poděbradské mažoretky http://www.hotel-ubytovani.com/Dovolena.aspx www.penzion-hotel.info neuvedeno Katalog webových stránek CZIN.eu Citysearch.cz LINKOVNÍK - Katalog webových stránek JAHHO.cz .: EM-LINKS :. Katalog www stránek Alfa Elchron Catalog Clonet Český vyhledávač CENT.CZ

HLEDEJ UBYTOVÁNÍ

Ubytování Poděbrady