Penzion Radost Ubytování Poděbrady
Všechny pokoje v penzionu Radost jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout). V ceně ubytování jsou ručníky, šampon, mýdlo, toaletní papír, ložní povlečení. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou LED TV značky Sencor s příjmem rozhlasu a digitálního pozemního televizního vysílání. Televize jsou také vybaveny USB připojením a je tak možné přehrávat oblíbené filmy či hudbu z flash disku. Pokoje superior mají navíc Smart TV se satelitním příjmem připojenou k internetu. WiFi internet je k dispozici jak v pokojích, tak i ve všech prostorách penzionu. Pokoje mají dubové parkety, patričný počet kvalitních postelí o rozmerech 80x200 cm nebo 160x200 cm. Šatní skřín a stolek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Úklid pokojů probíhá každý den. Výměna lužkovin při delších pobytech každých 14 dní, pokud není domluveno jinak.

Pokoje rozlišujeme na typ Superior a typ Basic. Pokoje Superior jsou především větší. Rozloha pokoje je cca 24 m2. Je zde manželská postel, pohovka s možností využití jako přistýlky nebo křesílko, a minilednice. Pokoje typu Basic jsou menší, rozloha je cca 14 m2. Tyto pokoje mají oddělená lužka nebo manželskou postel. Není zde pohovka a minilednice.

.
všechna práva vyhrazena 2008 - 2019 © MARO REAL ESTATE, s.r.o.
Penzion RADOST najdete také na ubytovacích portálech ČESKÉ UBYTOVÁNÍ.cz, HotelyPenziony.cz a Ubytování Nymburk. Poděbradské mažoretky http://www.hotel-ubytovani.com/Dovolena.aspx www.penzion-hotel.info neuvedeno Katalog webových stránek CZIN.eu Citysearch.cz LINKOVNÍK - Katalog webových stránek JAHHO.cz .: EM-LINKS :. Katalog www stránek Alfa Elchron Catalog Clonet Český vyhledávač CENT.CZ

HLEDEJ UBYTOVÁNÍ

Ubytování Poděbrady